- HAMA

Цифрово показване на температура, влажност, време, дата и прогноза за времето
Свързване с до 1 безжичен външен сензор
Термометър:
Показване на вътрешна и външна температура
Съхранение на Мин./Макс. стойности за температура
Превключва между градуси по Целзий и градуси по Фаренхайт
Хигрометър:
Съхранение на Мин./Макс. стойности на влажност
Показване на часа и датата
Влажност - вътрешна: 20-95%
Влажност - външна: 20-95%
Температурен диапазон - вътрешен: -0°C to +50°C(32°F up to 122°F)
Температурен диапазон - външен: -30°C bis +60°C
Цифрово показване на температура, влажност, време, дата и прогноза за времето
Свързване с до 1 безжичен външен сензор
Термометър:
Показване на вътрешна и външна температура
Съхранение на Мин./Макс. стойности за температура
Превключва между градуси по Целзий и градуси по Фаренхайт
Хигрометър:
Съхранение на Мин./Макс. стойности на влажност
Показване на часа и датата
Влажност - вътрешна: 20-95%
Влажност - външна: 20-95%
Температурен диапазон - вътрешен: -0°C to +50°C(32°F up to 122°F)
Температурен диапазон - външен: -30°C bis +60°C
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Прогноза | Да |
| Брой сензори | 1 |
| Цвят | Бял |
| Температурен диапазон | -30°C до +60°C |
| Радиочасовник | Не |
| Влажност | Вътрешна |
| Влажност | Външна |
| Температура | Вътрешна |
| Температура | Външна |
| Функции. | Аларма;Часовник;Календар |
| Функции. | Температура |
| Функции. | Влажност |
| Тегло | 0.31кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип станция | За закрито/открито |
| Безжичен сензор | Да |
| Измерва температура | Да |
| Измерва влажност | Да |
| Захранване | Батерия |
| Измерва атмосферно налягане | Да |
| Измерва скорост на вятъра | Не |
| Измерва валежи | Не |
| Измерва UV индекс | Не |
| Wi-Fi свързаност | Не |
| Прогноза за времето | Да |
| Радиоконтролиран часовник (DCF) | Да |
| Тип дисплей | LCD |
| Тегло | 0.31кг |
Метеостанция HAMA Action, 186412
Бъдете винаги информирани за вътрешните и външните условия с метеостанция HAMA Action. Тя измерва температура и влажност безжично, като ви помага да планирате деня си с увереност.
Ключови Предимства
- Безжичен външен сензор — Обхват до 30 м, измерва температура и влажност навън.
- Радиоконтролиран часовник — Автоматично синхронизиране с DCF сигнал за точно време.
- Прогноза за времето — Показва 12-часова тенденция на база промени в атмосферното налягане.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип станция | За закрито/открито |
| Безжичен сензор | Да |
| Измерва температура | Да |
| Измерва влажност | Да |
| Захранване | Батерия |
| Измерва атмосферно налягане | Да |
| Прогноза за времето | Да |
| Радиоконтролиран часовник (DCF) | Да |
| Тип дисплей | LCD |
Какво има в кутията
- Основен модул на метеостанцията
- Безжичен външен сензор
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







